Diyet Fest Nedir?

Diyet Fest, sağlıklı yaşam ve beslenme konularında uzmanlarla bir araya gelme fırsatı sunan bir festivaldir. 2 gün boyunca sürecek etkinlik; diyetisyen söyleşileri, spor aktiviteleri, müzik, workshoplar, tadımlar ve yarışmalarla dolu bir program sunmaktadır.

Nerede ve Ne Zaman?

25-26 Mayıs 2024 (Cumartesi ve Pazar) günü Anadolu Hisarı ilçesinde yer alan Göksu Event Alanında gerçekleşecektir.
ÖNEMLİ UYARI:
Göksu Kasrı, Anadoluhisarı sahilde yer alan Küçüksu Kasrı (Milli Saraylar) değildir. Etkinlik alanına en net tarif için arama motoruna Qadraj veya Diyet Fest veya Göztepe Sokak Anadolu Hisarı yazmanız yeterli olacaktır.

Kimler Katılabilir?

 • Bu sene Diyet Fest'e sadece Diyetisyen, Doktor, Eczacı, Psikolog, Fizyoterapist, Spor Eğitmenleri ve kontenjanla sınırlı Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Öğrencileri / Tıp Fakültesi Öğrencileri / Eczacılık Fakültesi Öğrencileri / Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğrencileri katılabilir.
 • Öğrenci katılımcılar için, girişte öğrenci kimlik kartı kontrolü yapılacaktır.
 • Çocuklar Katılabilir mi?

  Çocuklarıyla gelmek isteyenler, festival alanına direkt giriş çıkışı olan Qadraj Bistro’da çocuklarıyla vakit geçirebilirler. Qadraj Bistro bahçesinde yer alan çocuk oyun parkında, tarafımızca organize edilecek Palyaço, Oyun ablaları, Oyun aktiviteleriyle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  Biletim Neleri Kapsıyor?

 • İkramlar, tadımlar
 • Müzik, Dj Performansları
 • Söyleşiler, workshoplar
 • Spor aktivitelerine katılım
 • Çocuk oyun alanları kullanımı
 • Yarışmalar ve sürpriz hediyeler
 • Firma aktiviteleri
 • Evcil Hayvanlar Girebiliyor mu?

  Festival alanına; görme engelliler için özel rehber köpekler haricinde sıcak servisleri de göz önünde bulundurarak evcil dostların getirilmesi uygun görülmemektedir.

  Yağmurlu Bir Hava Olursa Açık Hava Festivaliniz İptal olur mu?

  Festival her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna biz hazırlıklarımızı yaptık, siz sadece festivale hazırlıklı olunuz 😊

  Bilet İadesi veya değişiklik hakkı var mı?

  Festival programındaki operasyonel sebeplerle gerçekleşecek değişikliler dahil, herhangi bir sebepten, bilet iadesi veya değişimi yapılmaz.

  Yiyecek- İçecek getirebilir miyiz?

  Festival alanına yiyecek ve içecek getirmek yasaktır. Festival alanının hemen yanında yer alan Qadraj Bistro’da uygun fiyatlarla yiyecek-içeceklere ulaşabilirsiniz.

  Yanımda Neler Bulunmamalı?

  Festival alanına kesici, yanıcı, parlayıcı, patlayıcı ve ruhsatlı/ ruhsatsız Silah ile lazer ekipmanları sokmak yasaktır. Güvenlik görevlileri tarafından tehlikeli kabul edebilecek her türlü gereçler festival alanına alınmayacaktır.

  Profesyonel Video Çekmek İstiyorum, İzin Gerekli mi?

  Festival alanına profesyonel ses ve görüntü araçları izne tabidir. info@nutritionistanbul.com’a mail atabilirsiniz.

  Festivalde Oturma Düzeni Var mı?

  Söyleşileri izlemek için oturma düzeni yoktur. Ancak yemek alanlarında ve belirli bölgelerde festivalin tadını çıkarmanız için dinlenme noktaları mevcut.

  Güvenlik İçin Önlem Alındı mı?

  Festival alanında organizatör tarafından tüm güvenlik önlemleri alınmıştır, ancak oluşabilecek herhangi bir kayıp, yaralanma, zarar veya hasardan organizatör sorumlu tutulamaz.

  Biletimi Kaybettiğimde Ne Yapabilirim?

  Hiçbir koşulda kayıp biletler için yeni bir bilet verilmeyecektir. Biletinizi kaybetmeyiniz 😊

  Festival Alanında Eşyalarımı Koyabileceğim Bir Alan Var mı?

  Festival alanında kilitli emanet dolapları bulunmamaktadır. Herhangi bir kayıp, çalıntı durumunda organizatör sorumlu değildir.

  Festival’e İlaç Sokabilir miyim?

  Festival alanına sadece, reçetesi yanında olmak kaydı ile reçeteli ilaçların sokulmasına izin verilecektir.

  UNUTMAYIN!

  İzleyiciler; festival alanı içinde gerçekleştirilecek her türlü görüntü çekimi için şahsi izin vermiş sayılır ve organizatörler yapılan çekimleri promosyon ve/veya reklam amaçlı kullanım hakkına sahiptir. Sözleşmeli katılımcı markalar ile paylaşma hakkında sahiptir.

 • Drone kameralar festival alanına getirilemez.
 • Organizatör acil bir durumda, festivali durdurma, seyircileri festival alanında tutma ve festivali erteleme haklarına sahiptir.
 • Organizatör festival için uygun bulmadığı kişileri ücretlerini iade ederek içeri almama hakkına sahiptir.
 • Festival kapısında ve etrafında branda, broşür, stand vs. tanıtım materyali dağıtılması kesinlikle yasaktır.
 • Festivale katılım sağlayan herkes, yukarıda yazan tüm koşulları kabul etmiş olur.